Novinky ze světa tejpování

Kurz na střední škole

12841374 1701980180013547 7625911986820304099 o

 

Minulý týden proběhl další kurz tapingu, tentokrát ve Žďáře nad Sázavou!

Kurzu se účastnilo celkem 16 nyní už nových tejperů, kteří po dva dny hltali vědomosti a tejpovali, jako o závod! K radosti všech přítomných všichni přítomní prošli závěrečnou zkouškou a tak bylo co oslavovat. Přejeme všem hodně spokojených barevných mumií a těšíme se na další spolupráci. TEJPŮM ZDAR

 

 

Co na kurz říká učitelský sbor:

 

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat nejen za sebe, ale i  za studenty učebního oboru rekondiční a sportovní masér, kteří prošli  kurzem tapingu. Sklidil velmi pozitivní ohlasy u všech účastníků (což u našich studentů není tak obvyklé) a našli se i zájemci, keří by si chtěli v budoucnu rozšířit dovednosti dalšími nadstavbovými kurzy. Školení panem Janem Moravcem je na vysoké profesionální úrovni ve všech rovinách. Těšíme se na další spolupráci.

Jana Vomáčková

Střední škola obchodní a služeb SČMSD

Žďár nad Sázavou

Kurzy tejpování | Partneři | Proběhlé kurzy tejpování