Novinky ze světa tejpování

Kde nás můžete potkat?

Tejpy běží!

Od jara až do podzimu vyrážíme za vámi do terénu jako rychlý předvoj první pomoci. Je todíky běžeckým seriálům Run Tour a Běhej lesy, kterých jsme se letos stali součástí. Až uvidíte na některém závodě modrý stan s nápisem Škola tejpování, jsme to zaručeně my. Stavte se za námi, rádi vás uvidíme a k přátelskému setkání přidáme tejp na vaše bolavé místo.

Téměř každých čtrnáct dní už za svítání balíme tejpy, lepidla, nůžky, lehátka, stánek, poutače a spoustu dalšího a vyrážíme podpořit běžce do nejrůznějších koutů České republiky.Ze začátku je chvíli čas na rozkoukání se, ale pak nastává pravý adrenalin. Náš stánek začnou vyhledávat závodníci i jejich rodiny. Tejpujeme téměř cokoliv. Od namožených lýtek a stehenních svalů, přes bolavá kolena a kotníky, po přetížená bedra. Na závod to chce prostě jistotu, že o sobě bolavé místo nedá vědět.

Mimo setkání s námi, tejpery běžeckých závodů, si u nás ve stánku můžete koupit klasické i designové tejpy, crosstejpy, lepidla, nůžky a spoustu dalších tejperských vymožeností. Tam od nás také můžete získat slevu na Kurzy tejpování, které probíhají po celé republice.

 

Kde se určitě uvidíme? Mrkněte:

10. června – RunTour Plzeň

17. června – Běhej lesy Lednice

15. července – RunTour Olomouc

22. července – Běhej lesy Vysočina

12. srpna – Běhej lesy Bílá

19. srpna – RunTour Liberec

2. září – ČEZ Jizerská 50 RUN

16. září – Běhej lesy Boletice

30. září – RunTour Praha

4. listopadu – RunTour Pardubice

 

 

IMG 20170527 115812

 

Těšíme se na vás!

  

Kurzy tejpování | Partneři | Proběhlé kurzy tejpování