Novinky ze světa tejpování

Petr Novák na kurzu tejpování

pnovak3

I velikonoční víkend se u nás nesl v duchu tejpování. Se Školou tejpování jsme tentokrát zamířili do Jihlavy, kde náš základní kurz absolvoval i trenér několikanásobné olympijské medailistky Martiny Sáblíkové.

Petr Novák, osobní trenér Martiny Sáblíkové, trenér české rychlobruslařské reprezentace a trenér Novis týmu v jedné osobě se o víkendu zúčastnil našeho základního kurzu tejpování. Jeho svěřenkyně Martina Sáblíková dlouhodobě bojuje s bolestí zad, která ji značně omezila v přípravě na letošní olympijskou sezónu. Martina přesto v Pchjongčchangu rozšířila svou sbírku olympijských medailí o stříbro.  Sezónu však musela předčasně ukončit kvůli zranění kolene.

Kurzu se zúčastnil i Pavel Kulma, bývalý rychlobruslař a nynější asistent trenéra Nováka, Martinin otec Milan Sáblík a předseda a trenér žďárského oddílu rychlobruslařů Jiří Macháček. Doufáme, že se Martina díky nově nabytým vědomostem jejího týmu brzy dostane zpátky do formy a tejpy jí budou pomáhat na cestě za další olympijskou medailí! 

pnovakpnovak1

 

 

Kurzy tejpování | Partneři | Proběhlé kurzy tejpování