Hypervolt plus

Bláznivě výkonný a stále tichý. Něco pro nadšence hledání energie. Pozdravte se s Hypervolt Plus. Perfektní kombinace výkonu a variability. Výkonně účelný - Každý aspekt Hypervoltu Plus je navržen tak, aby sledoval inovace. V srdci designu obsahuje Hypervolt Plus všechny funkce Hypervoltu s…

Celý popis produktu
13 500 Kč s DPH
Není skladem
Popis produktu

Bláznivě výkonný a stále tichý. Něco pro nadšence hledání energie. Pozdravte se s Hypervolt Plus. Perfektní kombinace výkonu a variability.

Výkonně účelný - Každý aspekt Hypervoltu Plus je navržen tak, aby sledoval inovace. V srdci designu obsahuje Hypervolt Plus všechny funkce Hypervoltu s přidanou silou.

Precizní design - Lehký, odolný, ergonomický design Hypervoltu Plus je dokonalý. Patentovaná technologie Quiet Glide ™ je pro Hypervolt Plus samozřejmostí. Je vyhotoven v matné černé povrchové úpravě.

Inteligentní odezva - Stejně jako Hypervolt i Hypervolt Plus je vybaven vestavěnou technologií tlakového senzoru, který poskytuje vizuální zpětnou vazbu.

Hypervolt je bezdrátový, nejmodernější vibrační masážní přístroj, který zmírňuje svalovou ztuhlost a bolest, zvyšuje cirkulaci a rozsah pohybu a zlepšuje celkové zdraví měkkých tkání v těle.

Pomáhá zmírnit bolest svalů a uvolnit ztuhlost.
Zvyšuje rozsah pohybu.
Zvyšuje cirkulaci a průtok krve.
Lehký, snadno použitelný na uvolňování Myofascial.

TECHNOLOGICKÁ SPECIFIKACE A FUNKCE:
Výkonný motor (90 W) s vysokým kroutícím momentem s technologií Quiet Glide ™.
3 nastavitelné rychlosti poskytují až 3200 úderů za minutu.
Dobíjecí lithium-iontová baterie (až 2,5 hodiny užívání na jedno nabití).
5 vyměnitelných nástavců hlavy.
Tlakový senzor.
Lehký (1,14 kg), ergonomický design.

Co je v krabici:

Hypervolt Plus
Sada nástavců
Nabíječka
Baterie