Lehátko ALEXA

Doporučujeme

Lehátko bohužel nepřeveze žádný běžný přepravce, Rozměry balíku jsou cca 190x75x23. Proto u tohoto produktu nastavený pouze osobní odběr. Dopravu můžeme vyřešit individáálně. Předpokládáná cena…

Celý popis produktu
6 990 Kč s DPH
Skladem 3 ks
Popis produktu

Lehátko bohužel nepřeveze žádný běžný přepravce, Rozměry balíku jsou cca 190x75x23. Proto u tohoto produktu nastavený pouze osobní odběr. Dopravu můžeme vyřešit individáálně. Předpokládáná cena přepravy je 700 kč.

PohodlnÉ dvoudílné lehátko Aveno Life s výškovým nastavením, otvíráním na obličej a praktickou policí na doplňky a kosmetiku. Doplňková výbava, pevná konstrukce z přírodního dřeva, zaoblené rohy a možnost nastavení opěradla dělají z Alexy univerzální a velmi funkční lehátko. 

Dvojité skládání desky stolu umožňuje umístění pacienta do nejpohodlnější polohy v závislosti na typu prováděného výkonu. Lehátko vyplněné 6 cm molitanem, potažené na dotek příjemným čalouněním, poskytuje pacientovi plný komfort a umožňuje volné polohování těla. Funkční polička pod postelí poskytuje další prostor pro příslušenství a kosmetiku potřebnou během ošetření. Základní prvky z přírodního dřeva dodávají lehátku velkou estetickou hodnotu.