Sada vakuových masážních baněk s podtlakovou pumpičkou - 12 ks

Baňkování je stará masážní technika, která pomáhá při odstraňování bolesti zad, krku, ramen, kloubů a svalů. Baňky se přiloží na kůži a pomocí pumpičky se po několika stlačeních vytvoří v baňce…

Celý popis produktu
250 Kč s DPH
Není skladem
Popis produktu

Baňkování je stará masážní technika, která pomáhá při odstraňování bolesti zad, krku, ramen, kloubů a svalů. Baňky se přiloží na kůži a pomocí pumpičky se po několika stlačeních vytvoří v baňce podtlak. Tato technika je často využívána před masážemi, pro šetření rukou a podtlakovou práci s tkáněmi - přípravu/první uvolnění tkáně.

Sada obsahuje celkem 12 baněk s šesti různými průměry, přičemž jejich použití závisí na druhu a velikosti svalu.

Součástí je také pumpička, kterou stačí přiložit k baňce a zapumpovat, v baňce se vytvoří podtlak. Obvykle se nechávají působit 10 - 20 minut, poté je vhodný krátký odpočinek, nebo krátká relaxační masáž.

Baňkování je vhodné pro většinu věkových kategorií (u dospělých), nedoporučuje se však praktikovat na dětech.

Pozor! Nepraktikujte baňkování v těhotenství, při otocích srdečního původu, při akutní trombóze, křečových žilách, nebo na otevřené rány. Před prvním použitím se poraďte s lékařem.

V baňkách vytvářejte přiměřený podtlak, proces nesmí být bolestivý! Slabé nebolestivé krevní podlitiny vznikající baňkováním obvykle mizí do 7 - 14 dní.

Obsah balení

  • 12 baněk (6 různých průměrů, 2 ks od každého)
  • pumpička (stačí přiložit k baňce a zapumpovat)

Návod k použití

  • baňky přiložíme na svaly podle velikostí a pumpičkou zapumpujeme
  • necháváme působit 10-20 minut
  • poté je vhodný krátký odpočinek, případně relaxační masáž