Novinky ze světa tejpování

Co je u nás nového?

DSC 1030

Co je u nás nového?

V letošním roce jsme uspořádali již více jak tři desítky kurzů, zamířili jsme i k sousedům na Slovensko. A zdaleka ještě nekončíme! Potkat nás můžete nejen na našich kurzech ale i na závodech RunTour.

Pro velký zájem jsme letos rozšířili nabídku kurzů a se Školou tejpování zamířili do devíti nových měst a na Slovensko. Více jak čtyřicet kurzů nás však stále ještě čeká! Seznam měst a termínů, na které je stále možné se přihlásit, naleznete zde. V široké nabídce kurzů naleznete nejen kinesiologického tejpování, či neurologického tejpování, ale nově i kurz svalových spoušťových bodů. Absolvovali jste s námi již základní kurz? V nabídce naleznete hned několik termínů, kde si nabité vědomosti ještě rozšíříte.

Věděli jste, že tejpování pomáhá nejen nám lidem, ale může být nápomocné i koňům? Nejbližší kurz se koná již 7. července v Praze. Naučit se starat o svého oře můžete i v dalších městech po celé České republice! Termíny jednotlivých kurzů a přihlášky naleznete na našich webových stránkách.

Potkat se s námi můžete nejen na kurzech Školy tejpování, ale i na běžeckých závodech seriálu Run Tour. Za symbolických 80 Kč si od nás na stánku Školy tejpování můžete nechat zatejpovat problematické místo a podat tak v závodě svůj maximální výkon! Krom milého setkání s námi a první tejpovací pomocí si na stánku můžete zakoupit klasické i designové tejpy, crosstejpy, lepidla, nůžky a spoustu dalších tejperských vymožeností. Nejbližší závod se poběží už 14. července v Olomouci. Kompletní seznám závodů seriálu naleznete na www.run-tour.cz.

Petr Novák na velikonočním kurzu tejpování

pnovakpnovak1

pnovak3

I velikonoční víkend se u nás nesl v duchu tejpování. Se Školou tejpování jsme tentokrát zamířili do Jihlavy, kde náš základní kurz absolvoval i trenér několikanásobné olympijské medailistky Martiny Sáblíkové.

Petr Novák, osobní trenér Martiny Sáblíkové, trenér české rychlobruslařské reprezentace a trenér Novis týmu v jedné osobě se o víkendu zúčastnil našeho základního kurzu tejpování. Jeho svěřenkyně Martina Sáblíková dlouhodobě bojuje s bolestí zad, která ji značně omezila v přípravě na letošní olympijskou sezónu. Martina přesto v Pchjongčchangu rozšířila svou sbírku olympijských medailí o stříbro.  Sezónu však musela předčasně ukončit kvůli zranění kolene.

Kurzu se zúčastnil i Pavel Kulma, bývalý rychlobruslař a nynější asistent trenéra Nováka, Martinin otec Milan Sáblík a předseda a trenér žďárského oddílu rychlobruslařů Jiří Macháček. Doufáme, že se Martina díky nově nabytým vědomostem jejího týmu brzy dostane zpátky do formy a tejpy jí budou pomáhat na cestě za další olympijskou medailí! 

Kde nás můžete potkat?

Tejpy běží!

Od jara až do podzimu vyrážíme za vámi do terénu jako rychlý předvoj první pomoci. Je todíky běžeckým seriálům Run Tour a Běhej lesy, kterých jsme se letos stali součástí. Až uvidíte na některém závodě modrý stan s nápisem Škola tejpování, jsme to zaručeně my. Stavte se za námi, rádi vás uvidíme a k přátelskému setkání přidáme tejp na vaše bolavé místo.

Číst více...Kde nás můžete potkat?

Rok 2016

clanek

Buďte zdrávi, tejpeři!

Rok 2016 se nachýlil ke svému konci a tak všichni začínáme pomalu vhlížet do začínajícího roku 2017, plni naděje a očekávání, co nám nový rok přinese. 

Číst více...Rok 2016

Kurzy tejpování | Partneři | Proběhlé kurzy tejpování