Novinky ze světa tejpování

Kde nás můžete potkat?

Tejpy běží!

Od jara až do podzimu vyrážíme za vámi do terénu jako rychlý předvoj první pomoci. Je todíky běžeckým seriálům Run Tour a Běhej lesy, kterých jsme se letos stali součástí. Až uvidíte na některém závodě modrý stan s nápisem Škola tejpování, jsme to zaručeně my. Stavte se za námi, rádi vás uvidíme a k přátelskému setkání přidáme tejp na vaše bolavé místo.

Téměř každých čtrnáct dní už za svítání balíme tejpy, lepidla, nůžky, lehátka, stánek, poutače a spoustu dalšího a vyrážíme podpořit běžce do nejrůznějších koutů České republiky.Ze začátku je chvíli čas na rozkoukání se, ale pak nastává pravý adrenalin. Náš stánek začnou vyhledávat závodníci i jejich rodiny. Tejpujeme téměř cokoliv. Od namožených lýtek a stehenních svalů, přes bolavá kolena a kotníky, po přetížená bedra. Na závod to chce prostě jistotu, že o sobě bolavé místo nedá vědět.

Mimo setkání s námi, tejpery běžeckých závodů, si u nás ve stánku můžete koupit klasické i designové tejpy, crosstejpy, lepidla, nůžky a spoustu dalších tejperských vymožeností. Tam od nás také můžete získat slevu na Kurzy tejpování, které probíhají po celé republice.

 

Kde se určitě uvidíme? Mrkněte:

10. června – RunTour Plzeň

17. června – Běhej lesy Lednice

15. července – RunTour Olomouc

22. července – Běhej lesy Vysočina

12. srpna – Běhej lesy Bílá

19. srpna – RunTour Liberec

2. září – ČEZ Jizerská 50 RUN

16. září – Běhej lesy Boletice

30. září – RunTour Praha

4. listopadu – RunTour Pardubice

 

 

IMG 20170527 115812

 

Těšíme se na vás!

  

"Sezónní okrasa"

15940361 1820278174850413 8865971545585888303 n

AHOJ TEJPEŘI!

Jak určitě dobře víte, možnosti využí tejpů občas přestává hlava brát a tak tu pro Vás máme vřelou novinku pro rok 2017! Tato sezónní okrasa udělá díru do nadcházejícího léta (a nebo taky ne :D ) Mohlo by se to jmenovat třeba "tejptování", co myslíte? Napadne někoho lepší název? ;-) 

V příštím týdnu se můžete těšit na super novinky, na kterých náš tým pracoval už delší dobu. Dokonce jsme kvůli nedostatku času museli zrušit prosincový workshop TEJPOVÁNÍ KAPRŮ, jak smutné. Kaprům to však nevadilo, klapali hubou, pleskali ploutví a nic neříkali. 
Začátkem ledna náš web zveřejnil termíny základních kurzů, těhotenského a dětského tejpování i pokročilých kurzů pro první polovinu roku. To byl však jen začátek, rutina! :D Protože nasloucháme Vašim přáním na kurzech a rozhodně je nebereme na lehkou váhu (škrtnutí kaprů je důkazem), řekli jsme ANO!
Teď nechceme podporovat žádnou stranu, ale ani prozradit více! :PTakže pokud se to místo k ledu nehodí, jako kapr na pánev, tak příští týden prozradíme více!

Rok 2016

clanek

Buďte zdrávi, tejpeři!

Rok 2016 se nachýlil ke svému konci a tak všichni začínáme pomalu vhlížet do začínajícího roku 2017, plni naděje a očekávání, co nám nový rok přinese. 

Číst více...Rok 2016

Očima kurzisty

kurz

První den kurzu začal pozvolna teoretickou částí, kde po utvoření rodinné atmosféry začal lektor popisovat základní informace o tejpech a jejich aplikaci. Brzy se dostavilo zjištění, že opravdu nejde pouze vzít Tu pásku a omotat s tím To místo, co zrovna bolí. 

Číst více...Očima kurzisty

Kurzy tejpování | Partneři | Proběhlé kurzy tejpování