Novinky ze světa tejpování

Petr Novák na velikonočním kurzu tejpování

pnovakpnovak1

pnovak3

I velikonoční víkend se u nás nesl v duchu tejpování. Se Školou tejpování jsme tentokrát zamířili do Jihlavy, kde náš základní kurz absolvoval i trenér několikanásobné olympijské medailistky Martiny Sáblíkové.

Petr Novák, osobní trenér Martiny Sáblíkové, trenér české rychlobruslařské reprezentace a trenér Novis týmu v jedné osobě se o víkendu zúčastnil našeho základního kurzu tejpování. Jeho svěřenkyně Martina Sáblíková dlouhodobě bojuje s bolestí zad, která ji značně omezila v přípravě na letošní olympijskou sezónu. Martina přesto v Pchjongčchangu rozšířila svou sbírku olympijských medailí o stříbro.  Sezónu však musela předčasně ukončit kvůli zranění kolene.

Kurzu se zúčastnil i Pavel Kulma, bývalý rychlobruslař a nynější asistent trenéra Nováka, Martinin otec Milan Sáblík a předseda a trenér žďárského oddílu rychlobruslařů Jiří Macháček. Doufáme, že se Martina díky nově nabytým vědomostem jejího týmu brzy dostane zpátky do formy a tejpy jí budou pomáhat na cestě za další olympijskou medailí! 

Kde nás můžete potkat?

Tejpy běží!

Od jara až do podzimu vyrážíme za vámi do terénu jako rychlý předvoj první pomoci. Je todíky běžeckým seriálům Run Tour a Běhej lesy, kterých jsme se letos stali součástí. Až uvidíte na některém závodě modrý stan s nápisem Škola tejpování, jsme to zaručeně my. Stavte se za námi, rádi vás uvidíme a k přátelskému setkání přidáme tejp na vaše bolavé místo.

Číst více...Kde nás můžete potkat?

Rok 2016

clanek

Buďte zdrávi, tejpeři!

Rok 2016 se nachýlil ke svému konci a tak všichni začínáme pomalu vhlížet do začínajícího roku 2017, plni naděje a očekávání, co nám nový rok přinese. 

Číst více...Rok 2016

Kurzy tejpování | Partneři | Proběhlé kurzy tejpování