Thajský krém Namman Muay - 100 ml

Nemusíte být profesionálním masérem, abyste používali originální thajský krém Namman Muay ™. Stačí jej aplikovat na vaše tělo a trojitý efekt krému se o Vaše tělo postará. Osvěžuje -Bezprostředně po…

Celý popis produktu
267 Kč s DPH
Není skladem
Popis produktu

Nemusíte být profesionálním masérem, abyste používali originální thajský krém Namman Muay ™. Stačí jej aplikovat na vaše tělo a trojitý efekt krému se o Vaše tělo postará.

Osvěžuje -Bezprostředně po aplikaci začne krém Namman Muay působit, což svaly nejprve ochladí a osvěží a dodá jim elektrizující pocit. Chladivý účinek snižuje otok způsobený zánětem svalů.

Zahřívá - Po deseti minutách přichází pocit doprovázený intenzivním teplem, které obklopuje postiženou část a zrychluje krevní oběh. Postupně se začnou bolestivé tkáně obohacovat o příjemný pocit úlevy a uvolnění.

Regeneruje -Trojí efekt krému je naprosto zásadní. Zatímco všechny ostatní výrobky po několika hodinách skončí, Namman Muay díky Eugenolu působí také v noci a pomáhá svalům regenerovat rychleji.

Originální Thajský krém Namman Muay ™ poznáte podle specifické žluté barvy a příjemné vůně thajských bylin, které se dodnes shromažďují a zpracovávají výhradně v Thajsku. Zatímco recept se v průběhu let změnil, aby se zlepšil původní vzhled, originální receptura je stále velmi střeženým tajemstvím potomků Thongthos Intratat, zakladatele společnosti, která dodnes stále aktivně dohlíží na produkci.

Přírodní ingredience:

Máta má řadu příznivých účinků. Je používaná zejména proto, že působí velmi silně proti bolesti, má výborné protizánětlivé a stimulační účinky. Díky mentolu krém skvěle uvolňuje unavené svaly.

Eugenol neboli hřebíček je skvělé analgetikum. Jeho olej se používá k tonizaci svalů, příznivě působí na bolesti svalů, redukuje záněty a pomáhá při vstřebávání modřin. Je vhodný také při artritidě a revmatu.

Metylsalycilát je přirozeně vyráběn z různých rostlin. Eukalyptus má příznivé účinky proti bolesti, působí protizánětlivě, je vhodný při bolestech svalů a kloubů způsobených artritidou. Zvyšuje vaskularitu a zabraňuje srážení krve.

Použití:

krém nejprve vyzkoušejte na malé ploše
aplikujte na svaly, šlachy a klouby a jemně vmasírujte do pokožky
po použití si umyjte ruce
lze aplikovat 2x denně

Upozornění:

nesmí používat osoby, které jsou citlivé na složky obsažené ve výrobku
nevhodný pro těhotné a kojící ženy
vyhněte se kontaktu s očima a sliznicí
přípravek je určený výhradně k vnějšímu použití

Složení:

Voda, methylsalicylát, mentol, polysorbát 20, polysorbát 80, eugenol, triethanolamín, karbomer 940