Kontakt

E-shop provozovaný na webu skolatejpovani.cz provozuje a kurzy zde nabízené pořádá společnost Fixtape s.r.o., není-li u konkrétního kurzu uvedena jiná informace.

FIXTAPE s.r.o.
info@skolatejpovani.cz
Novosady 879/109
594 01 Velké Meziříčí
IČO: 04054962
DIČ: CZ04054962
 
Společnost zapsaná v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Brně, sp. zn. C 87909

 

KONTAKTY

 Po telefonu Vám rádi pomůžeme v pracovní době 8:00 - 15:00. Na emaily odpovídáme zpravidla do 24 hodin. 

 

JménoMobilS čím pomůžeE-mail
Tomáš Nedoma +420 603 261 064 odborné dotazy nedoma@skolatejpovani.cz
Nikol Burešová +420 605 039 530 organizace kurzů info@skolatejpovani.cz
Kristýna Buková +420 704 600 280 objednávky, fakturace info@skolatejpovani.cz
 

Kdo jsme?

Vznikli jsme v roce 2014. Tehdy jsme byli parta mladých kamarádů se společným zájmem o sport a s přesvědčením, že i v uspěchané moderní době se dá žít zdravě. Zároveň jsme se už nějakou dobu ochomýtali okolo tejpování a tejpů, které tenkrát v české kotlině i na slovenských vrcholech znal jen málo kdo. Od té doby uběhlo mnoho zim a parných lét a z naší „rodinné“ firmičky se stal jeden z leaderů v oblasti tejpování v Česku a na Slovensku. Naše kamarádská parta se mezi tím rozrostla v tým profesionálů, který žije tejpingem a fyzioterapií. Jsou za námi stovky odškolených kurzů, přednášíme na středních i vysokých školách, spolupracujeme s profesionálními i amatérskými sportovními týmy a sportovci, podporujeme nejrůznější sportovní akce. Zároveň neusínáme na vavřínech a snažíme se neustále v oboru vzdělávat, účastníme se odborných konferencí, kurzů, školení a setkání profesionálů po celém světě. Pravidelně sledujeme nejnovější praktické i teoretické poznatky a studie z oboru. Zároveň ale nezapomínáme na předsevzetí, se kterými jsme začínali – aby naše kurzy a školení byli vždy praktické, pro všechny srozumitelné, a hlavně aby na nich byla taky sranda a všichni z nich odcházeli s fajn pocitem, že si je užili a že to byl dobře strávený čas. Doufáme, že se nám tato předsevzetí stále daří naplňovat, v čemž nás utvrzují reakce a recenze našich kurzistů, se kterými často po kurzech zůstáváme v dlouhodobém kontaktu.

Co děláme?

Z vlastní zkušenosti víme, že latinské přísloví mens sana in corpore sano (tedy ve zdravém těle zdravý duch) je staletími prověřenou pravdou a v současné hektické době je třeba si jej připomínat více než kdy dříve. Sport by proto podle nás měl být především o radosti, pohodě a dobrém pocitu z pohybu a odvedeného výkonu (ne a překonávání bolesti a utrpení). Zaměřujeme se proto na tejpy a jejich správné použití, neboť právě tejpy mohou napomoci Vašemu tělu (a tedy potažmo i Vašemu duchu) držet se ve formě.

Taping je moderní fyzioterapeutická / rehabilitační technika (původem z Japonska), při níž se na lidskou kůži aplikují elastické (často barevné) pásky. Jsou-li na tělo správně aplikovány, působí tejpy pozitivně na pohybový a oběhový aparát člověka. Tím mohou podpůrně působit při sportovních či jiných zátěžových aktivitách a mohou dokonce zlepšovat výkonnost. Zároveň však napomáhají regeneraci těla a jejich použití je tak vhodné i po fyzické zátěži či při zraněních, otocích, zablokovaných zádech či krku apod.

Velkou předností tejpů je skutečnost, že jejich pozitivní účinky na lidské tělo jsou zcela přirozené. Jinými slovy tejp urychlí procesy, ke kterým by v těle dříve nebo později stejně došlo – zpravidla by to však bylo později, přičemž v mezidobí člověk zbytečně trpí bolestí a je nucen omezovat svoji fyzickou aktivitu, což se může v důsledku projevit i na jeho psychice.

V rámci projektu školatejpování.cz přinášíme na český a slovenský trh kvalitní tejpy vlastní značky, které dovážíme z kontinentu, kde tejpování vzniklo, tedy z Asie. Zároveň spolupracujeme s americkou značkou profesionálních tejpů RockTape, která vyrábí jedny z nejlepších tejpů na světě a zaměřuje se na profesionální atlety, jejíž tejpy také nabízíme. S našim týmem lektorů, kteří patří mezi nejzkušenější v Česku a na Slovensku, pořádáme kurzy tejpování, a to jak pro profesionály (fyzioterapeuty, lékaře, studenty zdravotnických oborů, sportovní kluby apod.), tak pro širokou veřejnost. Spolupracujeme též s pořadateli různých sportovních akcích a závodů, kde náš tým fyzioterapeutů nabízí sportovcům před i po výkonu naše služby.