Leukosan Adhesive - Tkáňové lepidlo

Leukosan Adhesive - Tkáňové lepidlo je, vysoce viskózní, sterilní lepidlo pro uzavření pokožky po drobných řezných ranách a po malých chirurgických zákrocích.   Je určené pouze pro lokální aplikaci. …

Celý popis produktu
449 Kč s DPH
Skladem >5 ks
Popis produktu

Leukosan Adhesive - Tkáňové lepidlo je, vysoce viskózní, sterilní lepidlo pro uzavření pokožky po drobných řezných ranách a po malých chirurgických zákrocích.

 

Je určené pouze pro lokální aplikaci.

 

Aplikace

  1. Důkladně vyčistěte, usušte a připravte pokožku kolem rány.
  2. Vyjměte tubičku a aplikátor ze sterilního obalu.
  3. Vyberte hrot vhodný pro zranění (jemný hrot je určen pro přesné uzavření, houbička pro širší použití. Můžete také použít první jemný hrot a poté houbičku).
  4. Držte tubičku otvorem nahoru a našroubujte aplikátor. Opatrně ať nedojde ke stlačení tubičky.
  5. Během aplikace používejte sterilní rukavice, nebo pinzetu.
  6. Naneste tenkou vrstvu lepidla a přilepte okraje pokožky rovnoměrným pohybem. Jedna vrstav je dostatečná pro bezpečné a trvalé uzavření rány. Přidržte aplikaci minimálně 25 vteřin.
  7. Po nanasení první vrtsty můžete nanést druhou širší vrstvu pomocí houbičky pro vytvoření antimikrobiálního filmu.
  8. Jakmile lepidlo na kůži nelepí, vytváří bezpečný a ochranný film. Následně můžete aplikovat obvaz, ujistěte se, zda nemůže dojít k přilepení k pokožce. 

 

Obsah: 

  • 0,7 ml.

 

Upozornění: balení je určené na jedno použítí, opětovým použitím lepidla může dojít ke kontaminaci tělesných tekutin a tkání předchozích pacientů a tím vystavením rizika infekce.