Lymfotaping - Terapeutické využití tejpování v lymfologii

Lymfotaping přináší žádaný a efektivní doplněk ke standardní léčbě otoků. V knize je obsažena jak teorie, tak praktické ukázky aplikování jednotlivých technik. Autor se tentokrát specificky zaměřuje…

Celý popis produktu
299 Kč s DPH
Skladem >5 ks
Popis produktu

Lymfotaping přináší žádaný a efektivní doplněk ke standardní léčbě otoků. V knize je obsažena jak teorie, tak praktické ukázky aplikování jednotlivých technik.

Autor se tentokrát specificky zaměřuje na možnost ovlivnění lymfatického a s ním úzce souvisejícího kardiovaskulárního systému pomocí lymfotapu. Kniha nabízí rekapitulaci a rozšíření potřebných znalostí tejpování tak, aby čtenáři byli schopni plynule navázat na bestseller Terapeutické využití tejpování Obsah se zabývá problematikou poúrazových a pooperačních otoků, ale také lymfedémy, včetně možnosti alternativních drenážních cest lymfotapem. Pozornost je věnována i ošetření jizev.

Kniha je primárně určena pro lymfoterapeuty z řad rehabilitačních lékařů, fyzioterapeutů, ergoterapeutů, zdravotních sester, masérů a jiných lékařských a nelékařských odborníků. Dále je vhodná pro studenty, a to zejména nelékařských bakalářských a magisterských oborů specializujících se na zdravotnictví.

 

Název: Lymfotaping
Autor: Jitka Kobrová
Jazyk: čeština