Masážní nohavice Reboots One Lite

Jednodušší varianta oblíbených masážních nohavic Reboots ONE, která nabízí 6 kompresních komor a 6 individuálních programů. Ideální pro začátečníky a méně náročné sportovce, kteří se obejdou bez…

Celý popis produktu
17 900 Kč s DPH
Skladem do 5 dnů >5 ks
Popis produktu

Jednodušší varianta oblíbených masážních nohavic Reboots ONE, která nabízí 6 kompresních komor a 6 individuálních programů. Ideální pro začátečníky a méně náročné sportovce, kteří se obejdou bez dodatečných komor, ale přesto si chtějí užívat všechny výhody regenerační aplikace masážních bot Reboots.

Reboots jsou unikátní masážní boty tvořené 4-8 vzduchovými komorami, které se postupně naplňují vzduchem. Tím působí na nohy sérií kompresních vln, které pomáhají tělu rychleji odbourávat kyselinu mléčnou ze svalů a podporují tak jejich rychlejší regeneraci. Masáže navíc přispívají ke zlepšení pohybového rozsahu sportovců, což prokazatelně snižuje pravděpodobnost zranění! Použitím produktu Reboots také předejdeš nežádoucím následkům náročných tréninků nebo závodů, jako jsou křeče svalů, otoky nebo pozátěžové svalové bolesti. Nohy se budou zdát lehčí, což pozitivně ovlivní Tvůj výkon.