RockTape X Rheon Tape

Novinka

První chytrý tejp na světě, která reaguje na napětí a zpevňuje se v reakci na vaše pohyby. RockTape X Rheon integruje tenkou vrstvu tohoto super-polymeru, aby poskytla vynikající absorpci zatížení.…

Celý popis produktu
825 Kč s DPH
Skladem >5 ks
Popis produktu

První chytrý tejp na světě, která reaguje na napětí a zpevňuje se v reakci na vaše pohyby.

RockTape X Rheon integruje tenkou vrstvu tohoto super-polymeru, aby poskytla vynikající absorpci zatížení. Patentovaný auxetický vzor zlepšuje dynamické chování materiálu RHEON™.

Tradiční kineziologický tejp

RockTape X přináší všechny vědecky podložené výhody, včetně lepšího vnímání těla, podpory krevního a lymfatického oběhu a zmírnění bolesti. Páska je navržena tak, aby umožňovala určitou míru protažení a flexibility, což jí umožňuje pohybovat se spolu s tělem během fyzických aktivit. Tato dynamická podpora napodobuje vlastnosti lidské kůže a svalů, čímž podporuje přirozenější a funkčnější pohyb.

Reaktivní podpora

Cílem RockTape X je poskytovat přidané výhody prostřednictvím reaktivní podpory, nikoli statické imobilizace. Tejp se často aplikuje strategicky podél specifických fasciálních řetězců nebo myofasciálních drah. To pomáhá usnadnit přenos sil a pohybů v celém kinetickém řetězci. Podporováním optimální mechaniky fascií může biomechanické tejpování zlepšit efektivitu a koordinaci pohybových vzorců. Inteligentní vlastnosti pásky mohou pomoci odlehčit namáhané tkáně, snížit zatížení zraněných struktur a podpořit lepší zotavení. Tato pomoc může být obzvláště prospěšná v raných fázích rehabilitace.

Univerzálnost a přizpůsobení

Aplikace RockTape X jsou všestranné a mohou být použity na různých částech těla a při různých typech zranění. Napětí, směr a technika aplikace pásky mohou být přizpůsobeny na základě individuálních potřeb a povahy zranění.

Je důležité si uvědomit, že RockTape X není samostatnou léčbou, ale podpůrným prostředkem, který může doplnit jiné terapeutické zásahy, jako je fyzikální terapie, cvičení a rehabilitační programy.