Samostatná jednotka ke kompresním návlekům Care&Move

Novinka
Doporučujeme

Díky této nové jednotce a vícekomorovému plnění dosáhnete ještě lepších výsledků při vzduchové kompresi. Díky nastavitelnému tlaku, délce trvání a množství programů tak můžete posunout péči o vaše…

Celý popis produktu
12 900 Kč s DPH
Skladem 5 ks
Popis produktu

Díky této nové jednotce a vícekomorovému plnění dosáhnete ještě lepších výsledků při vzduchové kompresi. Díky nastavitelnému tlaku, délce trvání a množství programů tak můžete posunout péči o vaše tělo na další úroveň.

Zvolte si úroveň tlaku pro masáž svalů, ovlivnění krevního oběhu, modulaci svalové bolesti a otoků. 

Care&Move kompresní jednotka dokáže vyvinout tlak 80-260 mmHG, což umí jen málokteré jednotky na trhu! Navíc mají návleky Care&Move 8 komor, což zajišťuje postupné plnění a postupný tlak vytvéřený na lymfatický systém. To je zásadní pro práci s lymfou a výhodou oproti méněkomorovým návlekům.

Objevte nejnovější přírůstek v podobě kompresní terapie od Care&Move. Tato kompresní terapie je navržena k podpoře vašeho zdraví, sportovního výkonu a regenerace.

Funkce a výhody:

  • Dynamická vzduchová kompresní technologie: Užijte si kompresní masáž, která optimalizuje vaše zotavení a připraví svaly na další výkon.
  • Nastavitelný čas a tlak: Nastavte si požadovaný čas pro terapii a hlavně požadovaný tlak! Care&Move kompresní jednotka dokáže vyvinout tlak 80-260 mmHG, což umí jen málokteré jednotky na trhu!
  • Zvolte si požadovaný režim: Zvolte jeden z mnoha režimů, které nabízí nová jednotka Care&Move. Podrobné informace k režimům najdete v českém návodě v balení.
  • Velký počet komor: 8 komro zajistí postupné plnění tlaku a ještě lepší práci s lymfatickým systémem.
  • Přizpůsobitelný design a použití: jednoduché ovládání, návod v češťině a pohodlné použití.
  • Lehký a přenosný: Přístroj je lehký a přenosný.

Tato jednotka je kompatibilní s kompresními návleky od Care Move: