TriggerPoint Acu Curve Cane masážní tyč

Novinka

Acucurve Cane je všestranná a snadno použitelná masážní pomůcka pro sportovce, osoby pracující v kanceláři, osoby, které často cestují, seniory nebo všechny, kteří trpí bolestmi svalů. Ergonomický…

Celý popis produktu
730 Kč s DPH
Skladem 1 ks
Popis produktu

Acucurve Cane je všestranná a snadno použitelná masážní pomůcka pro sportovce, osoby pracující v kanceláři,
osoby, které často cestují, seniory nebo všechny, kteří trpí bolestmi svalů. Ergonomický nástroj ulevuje
od svalových uzlů, zejména v těžko přístupných oblastech krku, zad a ramen.

Výhody hole TriggerPoint Acucurve

  • Ergonomický design pomůže od bolesti v těžko přístupných oblastech těla, jako je krk, záda a ramena.
  • Výjimečně pevná špička vytváří přesný tlak pro odstranění hlubokých tkáňových uzlů.
  • Dvojitá masážní kulička účinně uvolňuje zatuhlé svaly kolem páteře.

Jak používat TriggerPoint Acu Curve Cane masážní tyč?

Nástroj byl navržen tak, aby pohodlně padl do ruky. Lze ji však používat i tak, že ji opřete o zeď nebo jiný tvrdý povrch. Uvolňuje napětí v různých částech těla - od těžko přístupných oblastí krku, zad a ramen až po unavené lýtkové a nožní svaly. Snadno pomáhá ulevit od bolesti.

Kde používat TriggerPoint Acu Curve Cane masážní tyč?

Masážní tyč můžete používat kdekoli - doma, v posilovně, na cestách. Bez pomoci ostatních zklidní svalové uzly. Ergonomická rukojeť usnadňuje vyvíjení tlaku a uvolňování svalové síly, ať už stojíte nebo sedíte kdekoli.

Komu je TriggerPoint Acu Curve Cane masážní tyč určena?

Tato pomůcka je určena jak pro sportovce, tak pro nesportovce. Tento snadno použitelný nástroj je ideální pro všechny, včetně lidí pracujících v kancelářích a seniorů. Pomáhá zmírnit svalové napětí, bolest a stres.

Profesionální přístup značky TriggerPoint

TriggerPoint je značka, která zlepšuje život a zaměřuje se na to, aby se lidé mohli hýbat a cítit se lépe. Navrhuje a vyvíjí inovativní masážní terapeutické nástroje, které napodobují dotek rukou terapeuta a pomáhají lidem všech věkových kategorií, velikostí a sportovních schopností cítit se co nejlépe, ať jsou kdekoli.

Společnost TriggerPoint, vedená nadšením pro zlepšování osobního zdraví, se úspěšně stala jedním z lídrů v oblasti domácích masážních nástrojů na trhu sportovních, lékařských a osobních wellness pomůcek. Jsme přesvědčeni, že zařazením výkonnostní terapie do každodenního režimu může každý zvýšit svou výkonnost, urychlit regeneraci a předcházet zraněním.