3-dílná skládací žíněnka

Skládací 3dílná matrace HABYS poskytuje vynikající a stabilní základnu pro gymnastiku, rehabilitaci a cvičení. Je také ideální jako doplněk k józe, akrobacii, fitness nebo bojovým uměním. Odolné…

Celý popis produktu
990 Kč s DPH
Skladem 3 ks
Popis produktu

Skládací 3dílná matrace HABYS poskytuje vynikající a stabilní základnu pro gymnastiku, rehabilitaci a cvičení. Je také ideální jako doplněk k józe, akrobacii, fitness nebo bojovým uměním. Odolné čalounění a pohodlná madla předurčují matraci do mobilních i stacionárních masérských a fyzioterapeutických ordinací, ale i do škol, školek, pro práci s dospělými i dětmi.

Gymnastická matrace Habys má výplň z EPE pěny (pěnový polyetylen), která zajišťuje optimální tvrdost a nízkou náchylnost k deformaci.

Další výhodou je možnost složení matrace pro skladování nebo přepravu. Silné rukojeti umožňují velmi pohodlné nošení. Potah matrace z PVC materiálu je ideální pro použití, je odolný a snadno se čistí.

Každá sekce matrace má zabudovaný zip. Díky tomu můžete kryt kdykoliv sejmout a zkontrolovat náplň. Zip je navíc ukryt ve speciálně připraveném prošívání. Díky tomu se při používání nezachytává a nezpůsobuje otlaky.

Matrace Habys se vyznačuje estetikou zpracování a decentním logem Habys kontrastujícím s barvou potahu. Můžete si ho vzít s sebou na trénink, k pacientovi, sportovní hry nebo aktivní dovolenou s dětmi.

Pohodlné čalounění Base:

Pevné a odolné čalounění, vyrobené z PVC materiálu. Odolný vůči nečistotám, olejům a dezinfekčním prostředkům. Barva čalounění si zachovává svou intenzitu po mnoho let. Testováno - splňuje kritéria kvality Habys.