Podložka na cvičení NBR, 182x62x1cm - černá

Univerzální podložka na cvičení určená pro bezpečný a pohodlný trénink. Ideální na jógu, fitness nebo pilates. Vyrobeno z odolného materiálu NBR, tedy syntetického kaučuku. Poskytuje výjimečné…

Celý popis produktu
340 Kč s DPH
Skladem >5 ks
Popis produktu

Univerzální podložka na cvičení určená pro bezpečný a pohodlný trénink. Ideální na jógu, fitness nebo pilates. Vyrobeno z odolného materiálu NBR, tedy syntetického kaučuku. Poskytuje výjimečné odpružení a snižuje riziko různých zranění. Je odolný a neklouže po zemi.

Podložka na cvičení s příslušnou tloušťkou 1 cm je extrémně pohodlná na používání. Při tréninku se nedeformuje a lze jej použít jak doma, v posilovně, tak i venku. Snadno se rozloží a následně složí, takže jej snadno a rychle přenesete z místa na místo. Dostanete ho v sadě s flexibilním madlem pro snadné přenášení.

Vysoce kvalitní pěna NBR a speciální textura karimatky ji činí protiskluzovou a mají velmi dobrou přilnavost. Díky tomu je vhodná pro mnoho druhů aktivit a umožňuje provádět cviky v různých polohách. To je dobrý návrh nejen pro profesionály, ale i pro začátečníky.