RockBlades 2.0

RockBlades 2.0 - vítejte v budoucnosti IASTM, tedy Instrument Assisted Soft Tissue Mobilization, neboli přeměny tkání tvořících jizvy na měkké tkáně za použití ručních specializovaných nástrojů.…

Celý popis produktu
7 500 Kč s DPH
Skladem >5 ks
Popis produktu

RockBlades 2.0 - vítejte v budoucnosti IASTM, tedy Instrument Assisted Soft Tissue Mobilization, neboli přeměny tkání tvořících jizvy na měkké tkáně za použití ručních specializovaných nástrojů. Právě takovým nástrojem jsou RockBlades.

 

„Dříve jsem používal Graston a další IASTM nástroje, a to více jak 7 let. Mallet se však nyní stal jedním z mých oblíbených nástrojů, které zařazují do svých léčebných procedur. Je to nástroj „vše v jednom“, který navíc podstatně méně unavuje při vykonávání maofasciálních zákroků. Oba palce nahoru!“ John Bartholet, DC (USA)

RockBlades jsou nástrojem vyrobeným zcela z nerezové oceli, jehož každý detail – hrana, úhel a obrys – byly pečlivě navrhovány a precizovány po dobu dvou let.

RockBlades se skládají ze dvou pečlivě navržených a vyrobených nástrojů na měkkou tkáň – z chirurgické nerezové oceli vyrobeného tzv. „Malletu“ a ze stejného materiálu zhotoveného tzv. „Mulletu“. Balení je dále doplněno o 100% přírodní RockRub „zvláčňovadlo“ a hygienické desinfekční ubrousky. Celé balení pak tvoří kompletní IASTM systém.

 

Mallet

„Nejsem nováčkem v oblasti IASTM. Vyzkoušel jsem už řadu certifikovaných nástrojů. V tomto balení jsou dva nástroje. Nerezový Mallet je úžasný. Je lehký a perfektně se drží a tak i pohodlně užívá při zákroku. Už teď s ním mám skvělé výsledky.“ Dr. Fayaz Ather

Mallet představuje skutečný klinický nástroj, vybroušený z chirurgické nerezové oceli. Nástroj je perfektně vyvážený, díky čemuž je detekce vaziva a následná léčba skutečně jednoduchá. Neklouzavé úchyty – čtyři na každé straně – v kombinaci s tzv. „brass knuckle“ držákem umožňují nástroj držet a používat šesti různými způsoby. Každá jeho strana je unikátní, a to jak co do tvaru, tak co do poloměru hran. části Malletu, které nejsou určeny k terapii, jsou vygravírovány laserem v designu RockTape.

 

Mullet

„Tyhle nástroje dosahují skvělých výsledků bez toho, aby mě zákrok úplně vyčerpal. Skvěle se využijí například při léčení několika sportovců současně. Vzhledem k tomu, že mají různý hrany a úhly, mohu stejný nástroj použít na různé osoby bez toho, abych musel neustále měnit náčiní.“ Erik Uuksulainen

Mullet je rovněž vyroben z chirurgické nerezové oceli a vzhledem ke své lehkosti je zároveň snadno přenosný tam, kde je ho třeba. Má čtyři odlišné hrany, které umožňují komplexní způsoby terapii, a jednou z jeho zřejmě ne úplně očekávaných funkcí je i funkce otvíráku na láhve. Části Mulletu, které nejsou určeny k léčení, jsou vyřezány laserem v designu RockTape.

 

Specifikace balení:

  • Mallet: 450 g, 185 mm x 115 mm x 8.5 mm,
  • Mullet: 187 g, 150 mm x 112 mm x 8.8 mm,
  • balení: 1,5 kg.

 


Každé balení RockBlades je doplněno o RockRub „zvláčňovadlo“ a hygienické desinfekční ubrousky.

RockRub obsahuje řepkový olej, včelí vosk a vitamin E; zároveň je bez vůně. Ubrousky jsou na alkoholové bázi a zároveň speciálně navrženy tak, aby zanechaly RockBlades bez skvrn.

 

Účinky nejsou klinicky otestovány pro všechny druhy zranění či jiných situací. Účelem našich produktů a webových stránek není nahradit profesionální lékařskou péči a léčbu – o použití se vždy předem poraďte s odborníkem.