RockBlades Mohawk

RockBlades Mohawk obsahuje tři nástroje v jednom – Mohawk vám umožní pracovat s širokou škálou bolestí a problémů pohybového a nervového aparátu s jedním precizně navrženým nástrojem a dvěma…

Celý popis produktu
5 000 Kč s DPH
Skladem >5 ks
Popis produktu

RockBlades Mohawk obsahuje tři nástroje v jednom – Mohawk vám umožní pracovat s širokou škálou bolestí a problémů pohybového a nervového aparátu s jedním precizně navrženým nástrojem a dvěma unikátními doplňky, které čekají na dokončení registrace patentu.

 

Mohawk má ideální rozměry a váhu, profesionálně navržené tvary včetně silikonového rukávu a ABS/polykarbonátového hřebenu, které umožňují tisíce nových způsobů terapie. Každá jeho strana je unikátní, a to jak co do tvaru, tak co do poloměru hran. Části Mohawku, které nejsou určeny k terapii, jsou vyřezány laserem v designu RockTape.

 

Technická specifikace:

  • materiál: chirurgická nerezová ocel,
  • váha: 200 g,
  • rozměry: 152 mm x 102 mm x 6 mm,
  • povrchy pro terapii: 8 hran,
  • silikonový rukáv.

 

Silikonový rukáv

Jedním ze skvělých doplňku, obsažených v každém Mohawk balení, je tzv. silikonový rukáv, vyrobený z chirurgického červeného silikonu. Umožňuje snadné a rychlé přilnutí na pokožku. Rukáv přilne na pokožku a vytvoří smýkací efekt mezi kůží a pod ní se nacházející tkání. Tento neuvěřitelně jednoduchý systém umožňuje nový způsob léčby neuropatických problémů a zároveň snižuje riziko namožení či zranění aplikující osoby.

Silikonový rukáv je kompatibilní výhradně s RockBlades Mohawk IASTM systémem.

 

Hřeben

S „hřebenem“, který rovněž čeká na dokončení registrace patentu, RockTape přenesl koncept „suchého česání“ do 21. století. Polykarbonátový-ABS černý hřeben je navržen tak, aby lehce klouzal po kůži a prováděl neurologickou stimulaci. Hřeben může být využit ke snížení lokální bolesti, zlepšení kinestetického uvědomění a propriocepci těla a rovněž také k ovlivnění lymfatického proudění. Je navržen tak, aby byl snadno nasaditelný na Mohawk nástroj a má precizně tvarované hrany, které stimulují nervový systém a přitom nepoškodí pokožku (nebo nezpůsobí pocit nepohodlí).


Hřeben je kompatibilní výhradně s RockBlades Mohawk IASTM systémem.

 

Účinky nejsou klinicky otestovány pro všechny druhy zranění či jiných situací. Účelem našich produktů a webových stránek není nahradit profesionální lékařskou péči a léčbu – o použití se vždy předem poraďte s odborníkem.