TriggerPoint Handheld Massage Ball

Novinka

TriggerPoint Handheld Massage Ball - masážní míč proti bolesti Ruční masážní míč TriggerPoint poskytuje snadný způsob, jak si dopřát uvolňující masáž a ulevit od bolesti. Díky kompaktním rozměrům se…

Celý popis produktu
370 Kč s DPH
Není skladem
Popis produktu

TriggerPoint Handheld Massage Ball - masážní míč proti bolesti

Ruční masážní míč TriggerPoint poskytuje snadný způsob, jak si dopřát uvolňující masáž a ulevit od bolesti. Díky kompaktním rozměrům se snadno vejde do kabelky, tašky do posilovny nebo cestovní tašky, takže jej můžete použít kdykoli, kdy vás přepadne náhlá bolest.

Ruční masážní míč umožňuje vyvinout požadovanou sílu tlaku - od lehkého povrchového tlaku až po hluboký tlak působící na svalovou tkáň. Kulička snadno a bez odporu klouže po pokožce nebo oblečení. Pevným stisknutím gumového knoflíku na horní straně válečku zastavíte pohyb kuličky a vytvoříte příčné tření pro další uvolnění.

Čím je ruční masážní kulička TriggerPoint výjimečná

  • Má snadno uchopitelnou ergonomickou rukojeť, která vám pohodlně padne do ruky.
  • Míč lze použít na jakoukoli část těla, kde cítíte bolest.
  • Je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které jsou odolné proti prasknutí.

Profesionálnost TriggerPoint

TriggerPoint je život zlepšující značka zaměřená na to, aby lidem umožnila hýbat se a cítit se lépe. Navrhuje a vyvíjí inovativní masážní terapeutické nástroje, které napodobují dotek rukou terapeuta a pomáhají lidem všech věkových kategorií, velikostí a sportovních schopností, aby se cítili co nejlépe, ať už jsou kdekoli.

Společnost TriggerPoint, vedená nadšením pro zlepšování osobního zdraví, se úspěšně stala jedním z lídrů v oblasti domácích masážních nástrojů na trhu sportovních, lékařských a osobních wellness pomůcek. Jsme přesvědčeni, že zařazením výkonnostní terapie do každodenního režimu může každý zvýšit svou výkonnost, urychlit regeneraci a předcházet zraněním. Vyvíjí sortiment terapeutických masážních nástrojů, jako jsou anatomicky specifické pěnové válečky, studené válečky, které pronikají hluboko do tkání, masážní míčky a terapeutické vodítka.

Přidejte TriggerPoint ke své každodenní rutině a odemkněte vnitřní sílu svého těla.