Airofit Active (Basic) - červený

! Jedná se o AIROFIT PRO 1, ale jelikož jeho komunikační jednotka je nefunkční, lze ho plně využít jako Airofit Basic. Zasíláme ho v originálním obalu AIROFIT PRO 1. Airofit Basic je zjednodušená…

Celý popis produktu
2 990 Kč s DPH
Skladem >5 ks
Popis produktu

! Jedná se o AIROFIT PRO 1, ale jelikož jeho komunikační jednotka je nefunkční, lze ho plně využít jako Airofit Basic. Zasíláme ho v originálním obalu AIROFIT PRO 1.

Airofit Basic je zjednodušená základní verze trenažéru dýchání Airofit PRO bez bluetooth připojení.

Airofit BASIC poskytuje nastavitelné úrovně odporu pro vaše dýchací svaly, především bránici a mezižeberní svaly. Vaše dýchací svaly reagují na trénink s odporem stejně jako jakákoli jiná svalová skupina - stávají se silnějšími a efektivnějšími.

Návody v aplikaci

Airofit Active vás seznámí se specifickými dechovými vzorci, které se zaměřují na různé cíle, jako je relaxace, celková pohoda nebo sportovní výkon. 

Historie aktivit

Při absolvování dechových tréninků bude Airofit Active sledovat historii vašich tréninků a snažit se vám pomoci s udržením konzistence.

Aplikace s návody je ke stažení pro  iOS i Android

Metaboreflex:

Málokdo ví, že únava dýchacích svalů je často limitujícím faktorem během výkonu, tomu se říká metaboreflex. Jakmile se vaše dýchací svaly unaví, metaboreflex nastartuje přesměrování průtoku krve směrem k těmto svalům, čímž odejme kyslík z pohybových svalů. Metaboreflex je základní fyziologická funkce naprogramovaná tak, aby v rámci "přežití" byly dechové svaly vitálnější, než svaly končetin. Posilováním dýchacích svalů však můžeme tento efekt výrazně oddálit.

Rozdílnost:

Na rozdíl od svých konkurentů Airofit cílí na různé druhy a oblasti dýchání. U ostatních trenažerů se trénink často zaměřuje pouze na inspirační a někdy expirační sílu, Airofit se krom toho zaměřuje také na vitální kapacitu, anaerobní práh, revitalizaci a další oblasti.

Výhody dýchacího tréninku jsou podpořeny nesčetným výzkumem.

Další informace:
https://www.airofit.com/pages/science