Masážní nohavice Reboots ONE Recovery Pants

Reboots ONE Pants jsou unikátní masážní kalhoty, které rychle odbourají kyselinu mléčnou ze svalů a podporují tak nohám rychlejší regeneraci. Zlepšují pohybové schopnosti a snižují riziko zranění.…

Celý popis produktu
22 990 Kč s DPH
Skladem do 5 dnů >5 ks
Popis produktu

Reboots ONE Pants jsou unikátní masážní kalhoty, které rychle odbourají kyselinu mléčnou ze svalů a podporují tak nohám rychlejší regeneraci. Zlepšují pohybové schopnosti a snižují riziko zranění. Dopřej nohám zasloužený odpočinek a pocítíš změnu k lepšímu.

 
Reboots ONE Pants jsou unikátní masážní kalhoty tvořené osmi vzduchovými komorami, které se postupně naplňují vzduchem. Tím působí na nohy sérií kompresních vln, které pomáhají tělu rychleji odbourávat kyselinu mléčnou ze svalů a podporují tak jejich rychlejší regeneraci. Masáže navíc přispívají ke zlepšení pohybového rozsahu sportovců, což prokazatelně snižuje pravděpodobnost zranění! Použitím produktu Reboots také předejdeš nežádoucím následkům náročných tréninků nebo závodů, jako jsou křeče svalů, otoky nebo pozátěžové svalové bolesti. Nohy se budou zdát lehčí, což pozitivně ovlivní Tvůj výkon. Kalhoty Reboots Recovery Pants nabízejí 6 speciálních masážních programů.