Náhradní kalhoty Reboots GO

REBOOTS - Go hard, recover smart. Náhradní kalhoty k  komorovému systému Reboots GO (nekompatibilní se systemem ONE a ONE Lite) Reboots ONE jsou unikátní masážní nohavice, které vám rychle odbourají…

Celý popis produktu
8 390 Kč s DPH
Skladem do 5 dnů >5 ks
Popis produktu

REBOOTS - Go hard, recover smart.

Náhradní kalhoty k  komorovému systému Reboots GO (nekompatibilní se systemem ONE a ONE Lite)

Reboots ONE jsou unikátní masážní nohavice, které vám rychle odbourají kyselinu mléčnou ze svalů a podporují tak nohám rychlejší regeneraci. Zlepšují pohybové schopnosti a snižují riziko zranění. Dopřejte nohám zasloužený odpočinek a pocítíte změnu k lepšímu.

 
Reboots ONE jsou unikátní masážní nohavice tvořené šesti vzduchovými komorami, které se postupně naplňují vzduchem. Tím působí na nohy sérií kompresních vln, které pomáhají tělu rychleji odbourávat kyselinu mléčnou ze svalů a podporují tak jejich rychlejší regeneraci. Masáže navíc přispívají ke zlepšení pohybového rozsahu sportovců, což prokazatelně snižuje pravděpodobnost zranění! Použitím produktu Reboots také předejdete nežádoucím následkům náročných tréninků nebo závodů, jako jsou křeče svalů, otoky nebo pozátěžové svalové bolesti. Nohy se budou zdát lehčí, což pozitivně ovlivní váš výkon. Nohavice Reboots Recovery Pants nabízejí 6 speciálních masážních programů.

VÝHODA PRO SPORTOVCE: 
 
Vědecké studie ukázaly výraznou redukci v úrovních krevního laktátu, kyseliny močové, kreatinkinázy (měřitelné hodnoty únavy svalů) během používání "recovery boots". Aplikováním kompresních kalhot se podporuje přirozená regenerace a váš čas strávený regenerací bude efektivněji využit a zároveň předejdete přílišnému napětí a otoku svalů po fyzické zátěži. Reboots umožňuje sportovcům dosáhnout vysoké výkonnostní očekávání a díky nim mohou čas regeneraci využít mnohem efektivněji. Benefitem jsou lehčí nohy, zvýšený rozsah pohybu a snížení rizika zranění. 
 

 POUŽITÍ A VÝHODA U BĚŽNÝCH LIDÍ: 
 
Odstraňuje a zlepšují: poruchy lymfatického systému, otoky nohou celulitida cévní nedostatečnost metabolické problémy lipedémy 
 

JAK ČASTO SE REBOOTS MOHOU POUŽÍVAT: 
 
Reboots lze používat dennodenně. Optimální doba jedné terapie je 30 až 50 minut. Neexistuje specifikovaná doba trvání nebo frekvence. Obecně platí následující: Reboots regenerační kalhoty můžete používat tak dlouho, jak se při jejich aplikaci cítíte dobře.
 
 
KDY SE REBOOTS POUŽÍVAJÍ: 
 
1. Přímo po tréninku: Reboots vám pomohou rychleji zredukovat výslednou kyselinu mléčnou a zregenerovat po namáhavém tréninku.
2. Pro relaxaci: Měli jste těžký a vyčerpávající den a chcete si večer odpočinout? Reboots masáž vám v tom pomůže. 
3. Při zahřívání před tréninkem / závodem: Reboots sice nejsou určeny k rozehřátí před tréninkem, přesto mnozí sportovci mají velmi pozitivní zkušenosti s krátkou aplikací před tréninkem. Aplikace by však měla být krátká a při nízkém tlaku. 
 
Bez ohledu na to, kdy Reboots použijete, držte nohy během aplikace co nejrovnoměrněji v horizontální poloze a dbejte na to, aby hadice přívodu vzduchu nebyly zaseknuté.
 
 
JAKÝ TLAK MOHU POUŽÍT: 
Více není vždy lepší. Zejména když začnete používat Reboots, měli byste na ně zvyknout pomalu. Doporučujeme vám začít s nízkým tlakem a zvyšovat ho během následujících aplikací. Tlak si můžete nastavovat sami v rozmezí od 30 do 240 mmHg v krocích po 30. Pokud je to nutné, mohou být jednotlivé komory vynechány. Pokud máte na noze například velmi bolestivé místo. Rozhodující roli při výběru správného tlaku hraje také obvod nohy. Uživatelé s tenkými nohami mohou používat vyšší tlak častěji. Přiměřený tlak je obecně odlišný pro každého sportovce, protože každé tělo je jiné. Měli byste poslouchat své tělo a upravit si tlak tak, abyste se cítili dobre.180 mmHg může být pro někoho dokonalé, ale pro jiného velmi nepříjemné. 
 
 
REBOOTS NABÍZÍ 6 RŮZNÝCH masážních programů:
 
Programy se liší v tom, jak se nafukují jednotlivé vzduchové komory.

 

1. Program A - Flow: 

Program A používá cílený tlak a je proto vhodný pro uvolnění svalů a svalovou regeneraci. 
Postupně se nafukují jednotlivé komory, přičemž vždy je nafouknutá pouze jedna.
 

2. Program B - Intense:
Kontinuální tlak používaný programem B zabraňuje zpětnému toku. 
Proto je program B vhodný zejména k odstraňování laktátu. Začátečníci by si měli na tento program zvykat pomalu, po určitém čase používání programu A.

3. Program C - Double:
Program C je ideální pro krátké aplikace. Je podobný programu A, ale nafukovány jsou vždy 
dvě komory najednou, proto nabízí dvojnásobný počet opakování za stejné období. Proto zkracuje dobu trvání aplikace.

4. Program D - Impulse
Potřebujete krátkou a intenzivní aplikaci? Potom program D je ten správný pro vás. 
Tento program je navržen tak, aby maximalizoval počet kompresních opakování a je vhodný zejména pro krátké, velmi intenzivní aplikace.

5. Program E - Intense Double:
Umožňuje vlnitou masáž, přičemž vždy jsou nafouknuté dvě komory najednou. 
Tím se zabraňuje zpětnému toku odpadních produktů, které se odstraňují masáží. Umožňuje velmi důslednou regeneraci. 

6. Program F - Intense Flow:
Program F funguje podobně jako program B. Několik komor se nafoukne najednou, aby se zabránilo zpětnému toku. 
Je vhodný k odstranění laktátu a je méně intenzivní než program B, protože nohy nejsou stlačovány nepřetržitě.

TECHNICKÉ PARAMETRY: 
- 6 individuálních vzduchových komor v kombinaci s vysokým tlakem umožňuje efektivní "vytlačování" metabolitů z nohou, čímž ovlivňuje nejen nohy, ale i organismus jako celek možnost nastavení jednotlivých komor 
- 8 úrovní tlaku od 30 - 240 Torr možnost deaktivace jednotlivých komor během aplikace v místech zvýšené bolesti nebo zranění
- nastavitelný čas aplikace od 5 - 90 min 
- 6 individuálních programů (programy pro krátký, dlouhý a velmi intenzivní masážní cyklus) 
- univerzální velikost 

KONTRAINDIKACE: 
- neléčená hypertenze 
- kardiostimulátor
- těhotenství 
- onkologičtí pacienti 
- vysoké stádium křečových žil 
- cévní implantáty v dolních končetinách