Tejpování otoků – Mamma HELP

Již koncem jara tohoto roku (2018) jsme navázali komunikaci s pacientskou organizací Mamma HELP s tím, že bychom rádi podpořili to, co dělají.

 

Protože sídlíme kousek od Brna, kde leží jedno z center Mamma HELPu, nebylo těžké se setkat. Ze schůzky jsme byli doslova nadšeni! Všechny členky mají zlaté srdce a všemi silami pomáhají svým klientkám. A často to nejsou ani tak klientky, jako spíš jedna velká rodina.
Protože častým problémem, který řeší ženy po operaci rakoviny prsu, je otok v oblasti horní končetiny, lopatky, nebo prsního svalu, vytvořili jsme edukační video, ve kterém probíhá názorná ukázka tohoto typu tejpování.
Zároveň víme, že klientky si budou chodit pro rady hlavně za svými souputnicemi do jednotlivých center Mamma HELPu, chtěli bychom do konce tohoto roku vyškolit pracovnice z těchto center a dále podporovat to, co dělají.

Edukační video vplulo na světlo záměrně v měsíci říjnu, který hrdě nese jméno MĚSÍC BOJE PROTI RAKOVINĚ PRSU. Společně s dalšími jsme tak přispěli k celostátní akci, která probíhá celý měsíc. Více informací o této akci a o aktivitách Mamma HELPu naleznete na jejich stránkách.

Toto a mnohem více se naučíte na našich kurzech tejpování.

Co se vám k tomu bude hodit:
Tejpy Tejpy skolatejpovani.cz
Příslušenství k tepování Příslušenství k tejpům
Masérské potřeby  Masérské potřeby